Site Haritası  |  İletişim ve Kroki

   

Tegma TGM Teknolojisi
TGM Makine Teknolojisi
   
Neden Çiftliğinizde Steam Flake Üretilmeli ?
TGM 5000 F Modeli Özellikleri
TGM 5000 SC Model Özellikleri

2014 yılı itibarıyla,'Onlar yapabildiyse,Biz daha iyisini Yapabiliriz' ilkesiyle Otega Tarım makine sektörüne ilk adımını atmış ve Steam flake tahil üreten yurtdışı menşeili makine ve ekipman üretimini teknik olarak dahada geliştirerek,TEGMA TGM markası ile Fabrika ve Çiftliklere yönelik ,talep edilen üretim miktarına göre üretim yapabilme özelliğine sahip ve çok yönlü Steam Flake Tahıllar üretebilen ilk yerli makineyi üretmiştir.

Şu an için 5 adet steam flake tahil üretim tesisinin ön anlaşması yapılarak,2 ay içerisinde faal hale getirilmesi planlanmaktadır.Ayrıca yurtdışından olusan talepler doğrultusunda makine ihracatı gündemimize alınmıştır.Ayrıca firmamız olarak Tarımsal kalkınma destek ve Hibeleri ve uygun ödeme koşulları ile müşterimizin bu teknolojiye en uygun maliyetler ile sahip olmasi hedeflenmiştir.

TEGMA TGM F serisi makinelerimiz Tahılların elenmesi, pişirilmesi, ezilmesi ve kurutulması sürecinde maximum miktar,kalite ve minumum enerji tüketimine gore dizayn edilmiştir.

TEGMA TGM F tasarım aşamasında çok yönlü kullanım içinde hazırlanmış olup,steam flake ürünler dışında,High Moisture Corn(yuksek rutubet kırık mısır) uretebilecek şekilde özelliği ile verimliliğini bir adım öteye taşımıştır.
Her türlü rutubet ve hacimdeki tahılları yabancı partikullerden ayırmak suretiyle, ısıl işlemden geçirerek ezebilme özelliğine sahip olan makinelerimiz bu özelliği ilede bir ilke imza atmıştır.

TEGMA TGM F serisi Makinelerimiz ile artık kendi bahçenizde Steam Flake Ürünleri kendiniz üretebilecek ve günlük taze üretiminiz ve minumum maliyet ile veriminiz artacak girdi maliyetleriniz yüzünüzü güldürecektir.

TEGMA TGM F 5000 Fabrikasyon ve TGM F 1000 Ciftlik modelleri olarak ihtiyac duyulan her turlu miktara cevap verebilecek şekilde üretilmiştir.

TGM F işletmenizdeki herhangi bir personelin eğitilmesi ile kolayca üretim yapabilecek ve minumum elektrik sarfiyatıyla en kaliteli flake urunleri üretebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Deneyimli personelimiz her an sizlere hizmet verebilecek şekilde eğitimleri ile ç özüm ortağiniz olacaktır.

Zor olanı artık bahçenizde başarmak imkansız değil!

Sadece bize ulaşmanız yeterli!

 

   
OTEGA TARIM HAYVANCILIK GIDA LOJİSTİK MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Organize Sanayi Bölgesi 8.Cadde No :1 Mustafa Kemal Paşa / BURSA
Tel : 0224 632 61 00 Pbx Fax : 0224 632 61 01